Gina, a bestia
Reggel óriási meglepetésemre összefutottam a parkban Ginaval, a világos barna törpeuszkárral.
Évekkel ezelőtt Ő volt az első nagy szerelmem, csak elhagyott, lelépett.
Akkoriban hónapokon keresztül nap, mint nap hűségesen vártam rá, de őt elnyelte a föld. Ezután ismerkedtem meg Szuzival, akiről a legelső pillantáskor azt gondoltam, hogy Gina, csak átfestette a szőrét szürkére, hogy ő is lépést tartson a divattal. Közelebb érve azonban már rájöttem, hogy tévedtem. Ugyanúgy, mint abban, hogy napokon, heteken, hónapokon keresztül csak Ginara vártam és más szukára rá se néztem!
És most tessék, Szuzi végre nagy nehezen begyógyította a sebeimet, erre felbukkan Gina, hogy ismét összetörje kicsi szívem. Hát nem fogom hagyni! Nem fog még egyszer lóvá tenni! Nem engedek a csábításnak!
Oldalak
A mai nap legolvasottabb cikke
- Év eleji év végi jelentés 2. rész: Karácsonyi ünnepek (dec. 24.)
- Egy történet: Tasak az erdélyikopó
- Városnézés
- Patyolat
- Hétvége fotója: Vasárnapi öröm
- Hétvége fotója: Első nap az iskolában
- Iskolai beszámoló folytatódik
- Meteorológiai állomás
- A Szép Macicsalád bemutatkozik
- Hétvége fotója: Murray a havas erkélyen
